logo
dollar
euro

Сьогодні у Полтаві відбулася презентація проекту "Поборники незалежності. Полтавщина"

14:38 19.08.2014 eye 285

Це – спільна робота Полтавської облдержадміністрації, обласної ради та творчої групи ОДТРК "Лтава".

Герої Небесної сотні – кременчужанин Ігор Сердюк та виходець із Гребінківщини Андрій Черненко; відважна шестидесятниця Оксана Мешко, що  народилася в містечку Старі Санжари Полтавського району; старшина  Армії УНР, письменник і політичний діяч Юрій Горліс-Горський, уродженець с.Демидівки…  Цикл міні-докуметальних фільмів про цих та інших  відважних борців за незалежність України різних історичних епох  демонструватимуться відсьогодні на телеканалі "Лтава".

"Ми прагнемо донести цей проект до кожного жителя Полтавщини, тому фільми буде транслюватися не лише на ОДТРК "Лтава", а й у навчальних закладах області", - наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Чабановський.

На сьогоднішній день створено 7 серій проекту, але до кінця року заплановано виготовити не менше 20.

Генеральний директор ОДТРК "Лтава" наголосив: "Цей проект присвячений всім славним нашим землякам, які не шкодуючи ні здоров’я, ні власного життя боролися за те, щоб ми разом з вами жили у вільній незалежній країні. Прийшов той час, коли ми маємо знати своїх справжніх героїв".

Загалом проектом планується протягом 2014-2015 років створити приблизно 40 міні-документальних фільмів про полтавців, які у 20-21 столітті відстоювали ідею незалежності України. Здійснення проекту розпочалося влітку цього року.

Прем’єрні покази в ефірі телеканалу "Лтава" відбудуться: з 19 по 22 серпня о 19.45;  23–24 серпня о 18.50.


Наверхнаверх