logo
dollar
euro

На Полтавщині знайшли плантацію коноплі з сигналізацією

7:05 19.08.2014 eye 565
На Полтавщині знайшли плантацію коноплі з сигналізацією

До правоохоронців Полтавського міського управління надійшла інформація про те, що на території Новосанжарського району невідомі особи вирощують коноплю, яку в подальшому збираються реалізовувати у Полтаві.

На пошуки "плантації" відправились працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського МУ та міліціонери Новосанжарського райвідділу. Через деякий час правоохоронці виявили ділянку з рослинами конопель, яка знаходилась на занедбаній території у хащах поза селом.

Виявити її було не просто. Місце посіву з тих, які випадково не знайдеш: ніяких під'їздів - поле з ледь помітними коліями від автомобільних коліс, а пішки потрібно йти через густий чагарник до самої плантації. Господарі приклали максимум зусиль, укриваючи наділ від чужих очей та правоохоронних органів, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Конопляне поле було обнесено охоронною сіткою із сигналізацією, там же міліціонери знайшли і намет, в якому зберігалися речі працівників плантації. Те, що за полем доглядали, сумнівів не викликало: коноплі росли акуратними рядами на прополотій землі. Тут же була і криниця з водою, і обладнання для первинної переробки врожаю.

Виявлені рослини ліквідовано та направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, причетних до наркозлочину.

Розпочато-кримінальне провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель), що карається штрафом від 1700 до 8500 гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх