logo
dollar
euro

50 людей дізналися архітектурні таємниці Полтави

13:30 18.08.2014 eye 829
50 людей дізналися архітектурні таємниці Полтави

На вихідних пройшла дванадцята тематична пішохідна екскурсія для полтавців від туристичного проекту "Таємнича Полтава".

Цього разу тематика була архітектурна. 50 полтавців зібралися, щоб дізнатися більше про архітектурні особливості рідного міста.

Тематична екскурсія "Архітектурна Полтава" тривала понад три години і стала однією із найдовших екскурсій проекту "Таємнича Полтава". Екскурсію проводив архітектор Артур Ароян. Полтавців із захопленням слухали розповіді про російський класицизм відображений в унікальному архітектурному ансамблі Круглої площі, про українська бароко та реконструкцію Успенського собору,  про нетипові для нашого міста український модерн та "неруський стиль", про унікальний будинок в "мавританському стилі", про сталінський ампір та неоренесанс.

004
Учасники дізналися декілька цікавих фактів про Полтавську фортецю часів Полтавської битви та Полтавські підземелля. Ця тема хоча і пов’язана із архітектурою міста, але заслуговує особливої уваги, тому восени їй буде присвячено окрему тематичну екскурсію.

Також мова йшла про архітектурні особливості діючих та знищених релігійних споруд міста. Наприклад, лютеранська кірха, яка стояла в центрі міста ще дев’яносто років тому – єдина споруда Полтави виконана в псевдоготичному стилі.  Дізнатися більше про цю та інші діючі та зруйновані унікальні релігійні споруди нашого міста можна буде вже у вересні  на тематичній екскурсії "Релігійна Полтава" від туристичного проекту "Таємнича Полтава". В кінці серпня буде встановлено дату та відкрито реєстрацію на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.

Довідка про проект "Таємнича Полтава":

21 вересня 2013 року стартував унікальний екскурсійний проект «Таємнича Полтава». Організатор – туристичний клуб InGreen. Проект передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять кожного місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх