logo
dollar
euro

ПолтНТУ - найпопулярніший ВНЗ Полтавщини

13:55 14.08.2014 eye 625
ПолтНТУ - найпопулярніший ВНЗ Полтавщини

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка завершується вступна кампанія 2014 року.

Можна з упевненістю стверджувати, що приймальна комісія ПолтНТУ в черговий раз спрацювала ефективно. Про це свідчать як кількісні, так і якісні показники. Також, надзвичайною популярністю користувалися нові напрями підготовки.

"Усе пізнається в порівнянні", тож ми вирішили співставити аналогічні показники ПолтНТУ з показниками інших навчальних закладів області. Враховуючи, що практика оприлюднення інформації на офіційному сайті системи "Конкурс" триває вже кілька років, отримати такі показники дуже просто.

 Отже, за офіційними даними сайту vstup.info серед вищих навчальних закладів Полтавської області, найпопулярнішим є Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, адже саме сюди на ОКР "бакалавр" подано 6685 заяв.

На 1200 заяв менше  отримав Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (5437 заяв). Наступний у рейтингу - Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (4380 заяв), на 4-ому місці серед вищих закладів освіти  – Полтавська державна аграрна академія (3712 заяв), а замикає рейтинг Полтавський університет економіки і торгівлі (3566 заяв).

Слід відмітити якісні показники наших вступників: прохідний бал на бюджетну форму навчання в університеті на деяких напрямах досяг рівня 622 бали. Також оригінали документів подали абітурієнти, які набрали на ЗНО більше ніж 190 балів з одного, а деякі, навіть з двох дисциплін. Це є надзвичайно високим показником і свідчить про те, що найкращі абітурієнти цілеспрямовано вступають до ПолтНТУ.

Тож, очевидно, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є беззаперечним лідером нашого регіону і користується найбільшою популярністю серед молоді.


Наверхнаверх