logo
dollar
euro

Відкрито кримінальне провадження за напад мера Полтави на журналістку

9:57 09.12.2019 eye 449

Народний депутат Сергій Каплін заявляє, що мер Полтави Олександр Мамай побив журналістку газети "Іскра простих людей" і його помічницю Людмилу Волошину. Про це сказано в повідомленні прес-служби нардепа.

Згідно з повідомленням, міський голова Олександр Мамай разом зі своїм першим заступником В'ячеславом Стеценком і ще одним невідомих побили журналістку і помічницю народного депутата. Журналістка намагалася взяти коментар у керівників міста, коли вони спровокували ДТП. У відповідь Людмила Волошина отримала побої, а від серйозних травм її врятували перехожі.

Нардеп Сергій Каплін вже звернувся до керівництва обласного УВС і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою негайно заарештувати мера Полтави Олександра Мамая.

"Я обурений цією ситуацією і вже звернувся до керівництва обласного УВС і міністру внутрішніх справ Арсену Авакову з вимогою негайно заарештувати мера Полтави Олександра Мамая. Спочатку він обкрадає місто, потім нападає на журналісток. Сподіваюся, що хоча б цей інцидент допоможе усунути цю людину з посади мера", - заявив Сергій Каплін.

В облуправлінні міліції повідомили, через напад міського голови Полтави Мамая на журналістку відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 171 "Перешкоджання журналістській діяльності".


Наверхнаверх