logo
dollar
euro

Кросворди і судоку корисні на шкільних уроках

7:37 13.08.2014 eye 2557
Кросворди і судоку корисні на шкільних уроках

На думку британських дослідників з Кембриджського Університету, для розвитку інтелекту у дітей корисно на уроках використовувати такі головоломки, як судоку або кросворди. Судоку (головоломка з числами) сприяє поліпшенню пам'яті, а кросворди і різні ігри зі словами роблять мову більш швидкою і розширюють словниковий запас дітей.

Виявилося, що більшість учителів у тій чи іншій формі вдаються до використання головоломок на своїх уроках. Однак вони роблять це з метою захопити й розвеселити дітей, а не для того, щоб поліпшити якість навчання. Нове дослідження засвідчило, що головоломки мають достатньо широкий потенціал. Зокрема, вони розвивають когнітивні навички і позитивно впливають на психологічний стан дитини. Особливо корисні головоломки для дітей віком від 7 до 11 років.

Компания "Панорама" - услуги по вывозу мусора в Москве. Мы осуществляет вывоз строительного мусора контейнером. В нашем арсенале крупногабаритные 5-тонные бункеры и самосвалы. Стоимость услуг будет зависеть от расстояния, на которое необходимо вывезти мусор, а также от объема работ.

Фахівці стверджують, що ігри зі словами допомагають у вивченні термінології і лексики, розвитку абстрактного мислення та процесу запам'ятовування. Логічна головоломка судоку може використовуватися в математиці та інших науках, якщо її адаптувати, наприклад, замінити числа на хімічні елементи. У свою чергу, гра з пошуком слів стане в нагоді при засвоєнні конкретних тем, де потрібне знання особливої термінології. Кросворди гарні для розвитку мови, пам'яті і загальних навичок вирішення проблем.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх