logo
dollar
euro

Запорукою відродження економіки в "Сильній Україні" вважають боротьбу з корупцією

12:46 11.08.2014 eye 265

Досягнення миру в країні, відродження економіки і порятунок соціальної сфери - основні пріоритети "Сильної України".

Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко у своєму відеозверненні, розміщеному на офіційному сайті політсили.

Політик підкреслив, що для забезпечення миру необхідна сильна армія, сформована з професіоналів. Також важливо продовжити переговори з Росією. Крім того, потрібно зберегти єдність нашої країни.

Запорукою відродження економіки в "Сильній Україні" вважають боротьбу з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату, насамперед для малого і середнього бізнесу, а також захист і розширення ринків збуту для українських виробників за рахунок Європейського Союзу. "Якщо ми не вирішимо проблему відродження економіки, ми програємо все", - впевнений лідер партії.

Що стосується соціальної сфери, то тут, на думку Сергія Тігіпка, необхідний терміновий план дій, який би включав заходи по захисту мирного населення в зоні конфлікту та заходи по поверненню біженців в міста, де більше не ведуться бойові дії. Крім того, необхідно забезпечити соціальний захист найбільш уразливих категорій громадян. У першу чергу мова йде про пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів, чиї виплати на сьогодні заморожені, а також вчителів та лікарів, яким скорочують заробітні плати.УНІАН


Наверхнаверх