logo
dollar
euro

Вихованці Кременчуцької колонії відпочили в денному християнському таборі

6:34 11.08.2014 eye 264
Вихованці Кременчуцької колонії відпочили в денному християнському таборі

Для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області з 4 по 8 серпня пройшов денний літній християнський табір.

Заходи відбулись за ініціативи голови Міжнародного благодійного фонду "Місія Відродження Націй" Костянтина Вацика з метою допомогти підліткам віднайти вірну життєву дорогу, сприяти їх духовному розвитку, виховувати гідними патріотами своєї землі, добрими християнами. До участі були запрошені всі вихованці установи.

Допомогти юнакам почути Бога і добрим словом, і ділом до установи завітало 5 місіонерів. Програма п’ятиденного табору видалась досить насиченою і корисною. Вихованці побували на уроках християнської етики: "Життя – це подарунок", "Честь і гідність", "Духовність", "Творити добро – приклад щирої любові", "Покаяння – добровільний акт совісті". Переглянули відеофільми на християнську тематику про важливість гідності, честі, духу, моральності та духовності. Бавилися у різні ігри та естафети, які були тісно пов’язані з темами біблійних занять. Розумові здібності хлопці продемонстрували  у вікторинах. Звучало багато питань та відповідей на духовні теми під час цікавих конкурсів. Всі заходи супроводжувалися любов’ю до Бога із довірою до кожного вихованця.

Протягом тижня підлітки грали в захоплюючі ігри, працювали над тематикою дня в окремих групах. Юнаки охоче відкривалися до Бога в молитві, духовному співі і віршах. Не обійшлося і без смачних і споживних ланчів, - інформує прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх