logo
dollar
euro

"Відкритий доступ" завтра у Полтаві

7:21 11.06.2013 eye 324
"Відкритий доступ" завтра у Полтаві

Документальній альманах складається з п’яти новел відзнятих у різних регіонах України: «Межигір'я» ( автор Володимир Тихий), «У кутку» (автор Дмитро Тяжлов), «Будинок з химерами» (автор Жанна Довгич), «Афганець» (Дмитро Коновалов), «Школа» (Сергій Андрушко).

Це історії боротьби людей різного віку, соціального статусу, освітнього рівня за свої права. Інструмент, який вони для цього використовують – Закон «Про доступ до публічної інформації» .

12 червня Полтаві цей проект презентуватимуть в Полтаві. О 18.00 в «Антікафе Посиденьки», що по вул. Жовтнева, 2. Полтавців очікує також цікаве обговорення, в якому візьмуть участь   Андрій Куликов, ведучий програми «Свобода слова», ICTV;Сергій Андрушко, журналіст, автор новели «Школа» і герой цієї ж новели Олександр Коршак; Дмитро Тяжлов, автор новели «У  кутку» і її героїня Зоя Шульга; Наталка Соколенко, журналістка, учасниця руху «Стоп цензурі»; представниця ініціатора проекту. Аліса Рубан, громадська активістка ГО «Центр UA»керівник напрямку доступу до публічної інформації Партнерства «Новий громадянин».

Вхід на захід вільний.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх