logo
dollar
euro

У гуртожитках ПолтНТУ найкращі умови для проживання студентів

11:19 07.08.2014 eye 2880
У гуртожитках ПолтНТУ найкращі умови для проживання студентів

Студмістечко – це особливе місце у житті кожного студента. Гуртожиток залишає після себе багато спогадів та цікавих історій, тому важливо, щоб він був максимально комфортним та безпечним. Саме про це піклується Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Університет забезпечує усіх студентів, які потребують поселення, комфортними умовами проживання. Для того, щоб переконатись, чи дійсно це так, та дізнатись більше про життя студентського містечка ПолтНТУ, ми вирішили поспілкуватись з його жителями.

До речі, нагадаємо, що студмістечко ПолтНТУ налічує п’ять гуртожитків, що являють собою своєрідний житловий комплекс, де проживають і відпочивають понад 2500 студентів. Ось що розповів нам житель гуртожитку №1 Василь:

- Чесно, мені подобаються умови проживання у наших гуртожитках. На відміну від інших гуртожитків, де мені доводилося бувати раніше, у нас гарні умови. У нас постійно є гаряча вода, завжди тепло та затишно. Ті, хто можуть скаржитися, просто не були у інших місцях.

Нас навіть гостинно зустріли у деяких кімнатах і дозволили зробити фото своїх умов проживання.
 
Слід додати, що для організації змістовного дозвілля студентів, що мешкають у гуртожитках, цілий рік проводиться цілий ряд спортивних, культурно-масових та розважальних заходів. Цікаво проходять інтелектуальні та спортивні ігри між збірними командами гуртожитків, перегляди фільмів під відкритим небом, творчі вечори тощо.

Також ми зустріли і мешканців 4-го гуртожитку, який об’єктивно вважають найкращим. Саша і Настя відверто розповіли, що життя у гуртожитку дуже насичене:

- Нам дуже подобається наш гуртожиток. У ньому завжди відбуваються різноманітні заходи. Ми дуже любимо відвідувати концерти, які проводяться на подвір’ї нашого гуртожитку. Крім того, майже кожну середу на території студмістечка відбувається кіноперегляд.

На завершення, хотілося б звернутися до абітурієнтів, які зараз приймають остаточне рішення, який ВУЗ їм обрати: якщо ти хочеш наступні 5 років провести у комфортній, веселій та дружній атмосфері, відчути весь смак студентського життя разом зі своїми друзями – вступай до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка і переконайся, що це – сучасний університет європейського рівня.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх