logo
dollar
euro

У Кременчуці на честь Бабаєва перейменують сквер та стадіон

10:49 07.08.2014 eye 338
У Кременчуці на честь Бабаєва перейменують сквер та стадіон

У міській раді підтримали ініціативу громадськості Кременчука

На честь Олега Бабаєва перейменують сквер "Жовтневий" і стадіон "Кремінь" в міському саду. Таке рішення було прийнято сьогодні, 7 серпня, на засіданні комісії з питань найменування об'єктів міського підпорядкування, увічнення пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Кременчуці, - пише "Кременчуцький телеграф".

- Населення не зазнає від цього жодних фінансових втрат. У нас ще надходять пропозиції щодо встановлення барельєфа Олегу Бабаєву у сквері або відкриття лавочки з його скульптурою. Але все це ми вирішимо потім. Зараз розглядається питання про перейменування скверу та присвоєння імені стадіону, - сказав керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов.

Також на комісії наступного разу вирішили розглянути питання про демонтаж пам'ятного каменю у сквері "Жовтневому", на якому розміщена табличка про відкриття скверу в одну з річниць Великої Жовтневої соціалістичної революції. Члени комісії проголосували за внесені громадськістю пропозиції. Це питання депутати міськради розглянуть на сесії.


Наверхнаверх