logo
dollar
euro

На Полтавщині зростає невдоволення переселенцями із зони бойових дій

6:43 06.08.2014 eye 1593

У Миргороді провели акцію, яка стосувалась взаємовідносин з переселенцями із зони АТО.

"Зареєстровано переселенців у міській раді 350, тобто це люди, які знаходяться на території міста. З них 120 дітей і 30 чоловіків різного віку. Але ясно, що це як мінімум половина прибулих із зони АТО і знаходяться в нашому місті", - каже міський голова. Далі слово бере голова районної ради і пояснює, що з багатьох сіл, де знаходяться переселенці, надходять скарги на їх поведінку і неадекватність у розумінні ситуації, яка складається в Україні.

"Днями проводили рейд "Візит". Обходили квартири, де живуть переселенці. Зайшли в одну з них. Там жив здоровенний амбал. Поцікавилися, звідки приїхав. Каже: з Горлівки. Попросили документи. Сказав, що документи відсутні. Куди поділися, пояснити не зміг. Це насторожило. Прийшли з міліцією, а його й слід прохолов. Зараз всі готелі забиті людьми із зони АТО. А місто наше стратегічне, має аеродром з винищувальною авіацією. У Миргороді купа джипів з донецькими номерами. Що в цих людей на розумі - сказати важко", - пояснює учасник місцевого загону самооборони Валерій Шабатько.

Каже, дійшло до того, що в Петрівцях, в декількох кілометрах від курортного Миргорода, переселенці вивісили прапор "ДНР". Тому люди попросили їх покинути наш край. А в сусідньому Шишацькому районі пильні громадяни виявили чоловіка з Шахтарська. Він місяць тому на камеру для путінської пропаганди палицею бив пораненого українського солдата і вимагав спалити того живцем. Тому на зборах люди прийняли рішення через засоби масової інформації звернутися до всіх жителів району посилити пильність і повідомляти правоохоронцям про всіх підозрілих осіб, що з'явилися останнім часом на Миргородщині.Цензор.НЕТ


Наверхнаверх