logo
dollar
euro

"Сильна Україна" анонсувала серйозні політичні амбіції - Карасьов

16:16 05.08.2014 eye 1574
"Сильна Україна" анонсувала серйозні політичні амбіції - Карасьов

Партія "Сильна Україна", яку очолює Сергій Тігіпко, на своєму з'їзді анонсувала серйозні політичні амбіції, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Тігіпко діє на випередження. Поки всі інші політичні сили проводять перегрупування, оновлюють свій тактичний арсенал, "Сильна Україна" вже проводить партійний з'їзд", - зазначив Карасьов.

При цьому політолог відзначив правильність рішення по відновленню бренду "Сильна Україна". "Це сила економіки, сила політичної системи, сила духовних, інформаційних факторів зводиться не тільки до мілітарного, а й до комплексного аспекту", - сказала експерт.

"Важливо, що зараз пройшов з'їзд "Сильної України", і анонсував свою участь у парламентських виборах, анонсував серйозні амбіції в українській політиці", - додав Карасьов.

На його думку, партія робить ставку на сильну економіку в розвитку України. "Важливі економічні новації. Поки що війна відсунула на другий план економіку, потрібно повернути її на передній план. Не буде сильної економіки, не буде і військової сили", - підкреслив директор Інституту глобальних стратегій.

На думку експерта, поява "Сильної України" оживляє політичний ландшафт, де для виборців Південно-Східної та Центральної України досі не було альтернативи окрім провладних партій. На думку Карасьова, важливим меседжем є те, що Тігіпко залишається вірним ліберальної ідеології, і пропонує своїм виборцям ліберально-консервативні ідеї, тоді як у більшої частини суспільства існує запит на ліворадикальних політиків. "Зрозуміло, "Сильна Україна" буде робити ставку на групи, що представляють середній клас населення країни.

При цьому, "Сильна Україна" випереджає владні інститути, роблячи особливий акцент на мирному врегулюванні конфлікту на Сході України", - додав Карасьов. Політолог при цьому підкреслив, що головне - виграти війну, а світ. "Мирний план - це те, що чекає Україна, будь-який громадянин, незалежно від регіону, де він живе.

На думку Карасьова, бажання врегулювати цей конфлікт "Сильна Україна" випереджає інші політичні сили, які не пропонують мирного врегулювання і розглядають його в контексті побажань, а не реалізації. "Військове крило" політичних партій налаштовано на перемогу будь-якою ціною. Але світ з позицій сили, а не слабкості - це те, що потрібно сьогодні. Хочеться, щоб інші партії теж висунули свої програми досягнення миру в Україні, додав експерт.


Наверхнаверх