logo
dollar
euro

Діти зі сходу України відпочивають у літніх таборах Полтавщини

20:28 09.12.2019 eye 323

А троє мешканців східних регіонів, чиї сім’ї втекли від війни, вирушили сьогодні на Чорне море.

Діти вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей, а також діти учасників антитерористичної операції на Сході країни, нині відпочивають за пільговими путівками у  оздоровчому центрі "Маяк" (розташованому під Полтавою в селі Головач).

Ще 37 дітей цих категорій із усієї області заїдуть 10  серпня за пільговими путівками до санаторію-профілакторію "Антей" Новосанжарського району.

Загалом на виконання розпорядження голови Полтавської ОДА Віктора Бугайчука №294 літнім відпочинком буде охоплено 75 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах через тимчасову окупацію східних регіонів нашої держави сепаратистами, а також дітей із родин військовослужбовців та міліціонерів, які беруть участь у АТО.

Ще 81 дитина зараз відпочиває у оздоровчому таборі "Зоряний" Кременчуцької міської ради. Їх відпочинок оплатив Міжнародний фонд народонаселення, повідомила Наталя Шкоденко, керівник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації.  

Також три дитини з сімей вимушених переселенців вирушили сьогодні на море – у табір "Крилатий", що у Скадовську Херсонської області, повідомила Наталя Шкоденко. Навіть проїзд для цих дітей був безкоштовним.


Наверхнаверх