logo
dollar
euro

Шість підприємств представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі якості продукції

11:43 05.08.2014 eye 548

Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2014 році.

Цьогоріч, у зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в державі, учасників було менше, ніж зазвичай. Проте, 11 підприємств нашої області все ж долучилися до найсерйознішого та найпрестижнішого в державі змагання з якості, яке проводиться під патронатом Президента України вже одинадцятий рік поспіль. Вони представили на суд компетентного журі 15 видів продукції та послуг.
     
Як і у попередні роки, найбільше конкурсантів серед підприємств харчової галузі - 8 виробників змагалися у номінації "Продовольчі товари".
     
З них на загальнодержавний рівень конкурсу вийшло 5 підприємств. В їх числі 2 виробники олії: фермерське господарство "Садки" (Кременчуцький р-н) з олією соняшниковою нерафінованою вимороженою та минулорічний переможець конкурсу ТОВ "Амарант" (м. Полтава), який представив олію соняшникову, нерафіновану, невиморожену пресовану першого гатунку.
     
Виробників молокопродуктів серед переможців регіонального рівня конкурсу теж двоє: ТОВ "Глобинський маслосирзавод" з сиром твердим "Голландський брусковий" та минулорічний переможець конкурсу ПАТ "Пирятинський сирзавод", цього разу підприємство представило на конкурс сир твердий "Парменталь".
     
За право потрапити до "сотні кращих в Україні" побореться і ТОВ "Світ ласощів-Кременчук", яке представило на конкурс печиво пісочно-відсадне "Домашнє".
     
Крім того, у номінації "Товари виробничо-технічного призначення" честь Полтавщини на Всеукраїнському змаганні з якості представлятиме ПАТ "Кременчуцький завод дорожніх машин" з асфальзмішувальною установкою ДС-185У.

Крім вищезгаданих підприємств-переможців, у регіональному етапі конкурсу також взяли участь ТОВ "Маслозавод "Заріг", яке представило масло солодковершкове "Селянське" 72,5% жирності та йогурт "Абрикос-персик" 2,8% жирності.
       
До конкурсу долучилися відразу двоє виробників напівфабрикатів: ТОВ "Ясні Зорі - Полтавщина" (Кобеляцький район), яке змагалося відразу з трьома видами продукції: субпродуктами м’ясними обробленими, напівфабрикатами м’ясними посіченими з харчовими композиціями та напівфабрикатами м’ясними натуральними. Ще один відомий виробник напівфабрикатів ТОВ "Пирятинський делікатес" представило вироби кулінарні тістові заморожені "Чевупелі з яловичиною та свининою" смажені та вироби кулінарні тістові заморожені "сирники з родзинками" смажені.
       
В номінації "Товари виробничо-технічного призначення" за перемогу боролося науково-виробниче підприємство "Фероліт" з тілами молольними з відбіленого чавуну.
         
А у номінації "Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах", у конкурсі взяло участь ПП "Явір-2000" (м. Полтава), яке надає готельні послуги.
      
Таким чином цьогоріч 6 підприємств області боротимуться за почесне право потрапити до "сотні кращих в Україні" на загальнодержавному рівні. А хто із них доведе, що гідний називатися кращим підприємством України, стане відомо восени. Але вже сам факт, що конкурсанти погодились на участь у такому серйозному змаганні й зробили все можливе, щоб привести своє виробництво й продукцію до максимально високого рівня, заслуговує на довіру до них з боку споживачів. Тож хочеться побажати усім їм успіху у цій нелегкій боротьбі.  
    
Нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2014 році планується провести у жовтні, напередодні Дня працівників стандартизації та метрології. А виставка продукції та нагородження переможців та учасників загальнодержавного етапу конкурсу орієнтовно відбудуться в листопаді, в рамках Європейського тижня якості. Урочистості планують провести у виставковій залі на Броварському проспекті, що у м. Київ.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх