logo
dollar
euro

Відкриття Сорочинського ярмарку призначене на 19 серпня. Депутати Миргородської міськради вважають його проведення недоцільним

9:34 03.08.2014 eye 887
Відкриття Сорочинського ярмарку призначене на 19 серпня. Депутати  Миргородської міськради вважають його проведення недоцільним

Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок" повідомляє, що з 18 по 24 серпня 2014 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Офіційне відкриття відбудеться 19 серпня об 11.00. Цьогорічний захід  проходитиме  під гаслом "Україна єдина!".

Наразі продовжується прийом заявок від підприємств -виробників України, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг.

Організатори працюють над оновленням культурно-мистецької програми.

Тим часом, 25 липня відбулась 45 позачергова сесія Миргородської міськради 6 скликання, на якій депутати порушили питання щодо недоцільності проведення Національного Сорочинського Ярмарку у 2014 році. Після тривалого обговорення, врахувавши інтереси територіальної громади міста та зважаючи на нестабільну ситуацію в країни, депутати вирішили доручити міському голові звернутися до голови Полтавської обласної державної адміністрації, Віктора Бугайчука з пропозицією відкласти проведення Національного Сорочинського Ярмарку на невизначений час. Міський голова Миргорода С.П. Соломаха направив відповідне звернення голові ОДА.


Наверхнаверх