logo
dollar
euro

Голова Полтавської облради: "Революція гідності пройшла десь мимо, корупційні схеми як діяли, так і діють…"

14:13 16.12.2019 eye 588
Голова Полтавської облради: "Революція гідності пройшла десь мимо, корупційні схеми як діяли, так і діють…"

Таке сказав Петро Ворона учора, 31 липня, під час розширеного спільного засідання колегії обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Обурює очільника облради "робота" податківців, судової гілки влади та Державної автоінспекції та інших. ДАЇвці як брали хабарі так і беруть, суди приймають сумнівні рішення, податківці тиснуть на підприємців безкінечними перевірками.

Зокрема згадав Петро Ворона про ТОВ "Яромир-Агро" і його стосунками з оржицькими орендодавцями. Суд першої інстанції задовольнив вимогу селян, яким підприємство заборгувало гроші за оренду паїв. Апеляційний суд це рішення скасував.

Говорив голова облради і про "увагу" влади до бійців АТО. До сих пір військкомати не мають відомостей де несуть службу хлопці з Полтавщини. Більше про це знають волонтери і допомога нашим бійцям теж здебільшого лежить на їх плечах. Розповів пан Ворона і про факт, який його особисто вразив:

- Тут сидять чутівчани. Колеги, загинула людина, два дні сперечалися кому що робити.  Обласна рада відвезла три тисячі віддала тим батькам або тим родичам, котрі по селу ходили, збирали, щоб поховати того чоловіка. Розумієте, оце держава, оце піклування.

Посадовець  впевнений,  вимога часу –  знищення корупційних схем та координована роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Інакше ситуацію не змінити.


Наверхнаверх