logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся збір юних десантників

12:43 31.07.2014 eye 485
У Полтаві відбувся збір юних десантників

Десятиденний військово-спортивний збір підрозділів "Клубу юних десантників "Гвардія" проходив у Полтаві на базі 215-авіаційної комендатури Повітряних Сил Збройних Сил України.

Участь  у ньому взяли близько сотні юних десантників з Полтавщини та інших регіонів України. Такий збір проводиться вже вп’яте.

 Всі десять днів молодь  жила у військовому таборі, спала в наметах, харчувалася на польових кухнях. Хлопці відпрацьовували тактику дій десантних підрозділів, укладали парашути, і, навіть, дехто здійснив справжній стрибок з парашутом. Також вони  тренувалися у виконанні навчальних вправ з вогневої підготовки, збирали та розбирали на швидкість автомат Калашникова. Двівчата, які теж є  серед вихованців клубу,  додатково навчилися надавати першу медичну допомогу пораненим.

Завдяки допомозі департаменту транспорту та інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації, клуб юних десантників отримав новий тренажер - вертоліт Мі-1. На ньому відпрацьовували висадку десанту.

За словами заступника начальника авіаційної комендатури по роботі з особовим складом майора Олександра Зеленського, в основу акції закладено пропагування здорового способу життя серед підростаючого покоління, підняття престижу і поширення служби в армії, виховання молоді у дусі патріотизму й любові до своєї Батьківщини.

Юні десантники також в останній день табірного збору відвідали хворих та поранених бійців у 387-му гарнізонному військовому госпіталі  Полтави і продемонстрували  старшим товаришам  рукопашний бій з ножами, саперними лопатками та автоматами Калашникова і  заспівали патріотичних пісень.


Наверхнаверх