logo
dollar
euro

Добрих справ багато не буває

15:44 15.12.2019 eye 363

Під таким гаслом 30 липня відбувся благодійний захід, ініційований ПОБО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги".

Дізнавшись, що в військовий госпіталь привезли поранених із зони АТО, директор Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" Валерій Завгородній негайно відреагував та надав військовому госпіталю м. Полтава благодійну допомогу у вигляді матеріалів по догляду за хворими на суму, близько 3 тисяч гривень. Раніше, Валерій Завгородній брав участь в акції по збору коштів на бронежилети.

Валерій Завгородній зазначив, що чим би не займалась установа, який би не мала профіль, вона повинна надавати всіляку посильну допомогу нашим громадянам, які пройшли зону АТО та закликає суспільство об’єднатись навколо вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, що зусиллями ПОБО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" розробляється концепція доступності паліативної допомоги для громадян м. Полтава "Хоспіс на дому", в разі чого, кожен пацієнт зможе отримувати такі послуги, які надаються хоспісом у себе вдома. Презентація проекту планується до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги.


Наверхнаверх