logo
dollar
euro

Причина смерті уві сні від зупинки серця - велике перенавантаження

7:11 30.07.2014 eye 571

Лікарі китайського міста Дунгуань протягом кількох останніх років губилися у здогадах щодо причин геть незрозумілих смертей чоловіків і жінок у віці від 21 до 40 років.

У медичному висновку патологоанатомам доводилося вказувати, що причиною смерті абсолютно здорових людей став горезвісний СРНС (синдром раптової і незрозумілої смерті).

За кілька років трапилося 1124 таких смертей - усі померлі пішли з життя під час сну і не страждали ні хронічними, ні будь-якими гострими захворюваннями.

Ученим з Політехнічного інституту сусіднього міста Гуанчжоу довелося провести справжнє детективне розслідування, для того щоб встановити причини цієї епідемії СРНС.

Дослідники звернули увагу на той факт, що всі загиблі були робітниками низької кваліфікації, прибулими у Дунгуань з глибинки. Вони працювали переважно на виробництві, виконуючи роботу, пов'язану з монотонною фізичною працею.

Далі вчені з'ясували, що система оплати праці на підприємствах Дунгуань, де й трудилися жертви СВНС, була досить специфічною... Базова ставка за 8-годинний робочий день була низькою, але якщо працівники погоджувалися працювати понаднормово, то тоді оплата їх праці значно зростала, причому оплата за 11-ту і 12-ту години роботи була ще вищою, ніж за 9-ту і 10-ту. Таким чином, багато робітників, прагнучи більше заробити, змушені були регулярно працювати по 10, 11, а то і по 12 годин щодня.

Організм, і в першу чергу серцево-судинна система, не витримували такого навантаження, і робітники тихо помирали уві сні від зупинки серця.


Наверхнаверх