logo
dollar
euro

Полтавська поетеса буде представляти наше місто й область на Міжнародній літературній школі

14:25 29.07.2014 eye 415
Полтавська поетеса буде представляти наше місто й область на Міжнародній літературній школі

Учасниця незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" Ірина Мисник пройшла відбір на Міжнародну літературну школу в Карпатах.

Проект відбудеться з 11 по 16 липня в Карпатах. Організатор – "Центр літературної освіти".

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та критики, а саме: Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Маріанна Кіяновська, Олег Лишега, Ростислав Семків, Антон Санченко, Завен Баблоян та Ірина Вікирчак. іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща).

Афіша
В рамках школи лектори вчитимуть та розповідатимуть про те, як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як виробити власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, розкажуть, яких помилок варто уникати авторам-початківцям і т.д.

"Маґнумець" Ірина Мисник – єдиний представник Полтави (та і взагалі всієї Полтаської області) серед відібраних для навчання митців. Загалом же учасників буде 60 (30 прозаїків і 30 поетів) зі 132 бажаючих.

Майбутній лектор Ірини – письменник Юрій Винничук (фото – vsiknygy.net.ua)
Ірина наразі навчається на філологічному факультеті ПНПУ. Дівчина — активний учасник поетичних читань, слемів і мистецьких заходів у Полтаві.

Нагадаємо, що минулого року в цьому проекті Полтаву представляв "маґнумець" Роман Повзик, котрий у цей час перебуває на літературній резиденції "Станіславський феномен" у Івано-Франківську.


Наверхнаверх