logo
dollar
euro

Піротехніки Полтавщиним розміновуватимуть Лисичанськ

13:30 28.07.2014 eye 379
Піротехніки Полтавщиним розміновуватимуть Лисичанськ

28 липня піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Полтавській області вирушила до міста Лисичанськ Луганської області для проведення робіт із розмінування територій звільнених від терористів.

До складу піротехнічної  групи увійшли 5 фахівців та 2 одиниць спецтехніки. Як розповідає начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко, протехніки Полтавщини мають великий досвід роботи, необхідні знання та кваліфікацію з безпечного розмінування вибухонебезпечних предметів.

Командир відділення групи піротехнічних робіт АРЗ СП Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Абрамов зауважив, що рятувальники усвідомлюють усю необхідність та важливість роботи. Піротехніки  спеціально відпрацьовували розмінування інженерних боєприпасів, зокрема протитанкових та протипіхотних мін.

Після розмінування території Лисичанська, піротехніки Полтавщини вирушать у інші населені пункти звільнені від терористів, повідомляє  УДСНС України у Полтавській області.


Наверхнаверх