logo
dollar
euro

У Чорнухах закликали мешканців Полтавщини долучитись до спорудження пам’ятника Григорію Сковороді

13:09 27.07.2014 eye 747

Цього року Полтавщина відзначатиме 295-у річницю з дня народження українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Сковороди. На його батьківщині, в Чорнухах, збираються поставити пам’ятник великому земляку.

У районній газеті "Нова праця" за 22 липня цього року надруковано звернення за підписом голови райдержадміністрації Сергія Перетятька, голови районної ради Надії Кривчун, голови благодійного фонду "Батьківщина Григорія Сковороди" Миколи Кривчуна до земляків, полтавчан, усіх співвітчизників "Григорій Сковорода постане в Чорнухах на повен зріст", яке завершується проханням про надання благодійної фінансової допомоги для спорудження філософу такого пам’ятника. Про це говорили і 24 липня на засіданні 3 сесії 6 скликання Чорнухинської районної ради.

На засіданні  був присутній і виступив відомий публіцист, лауреат Шевченківської премії, лауреат премій імені Григорія Сковороди та імені Панаса Мирного, почесний громадянин смт Чорнухи Володимир Стадниченко. Свою премію імені Панаса Мирного за 2013 рік, яку отримав за книгу "Садівник щастя", він вже перерахував на рахунок благодійного фонду "Батьківщина Григорія Сковороди", який опікується спорудженням пам’ятника.


Наверхнаверх