logo
dollar
euro

У Полтаві будинок збанкрутілого підприємства передають в комунальну власність через суд

11:02 25.07.2014 eye 364

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду задоволено позов прокурора Полтави до Полтавської міської ради.

Суд зобов’язав прийняти у комунальну власність територіальної громади міста житловий будинок по вул. Алмазній, 4, балансова вартість якого – понад мільйон гривень. Про це повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури міста Полтави Ольга Пальонна.

Есть деньги и желаешь их вложить в недвижимость за границей. Мы приглашаем Вас в инфо-туры в Грецию. В зеленый и живописный регион. Недвижимость на греческих островах. В стоимость тура входит: авиаперелет, топливный сбор, проживание, питание по программе, индивидуальный трансфер, медицинская страховка.

За її словами, будинок, в якому мешкають понад 200 осіб, перебуває на балансі ДП ВО "Знамя", яке знаходиться в стадії банкрутства. У 2007 році рішенням Полтавської міської ради згода на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста від ДП ВО "Знамя" зазначеного житлового будинку була надана. Водночас у рішенні міськради визначався ряд додаткових умов.

Виробниче об’єднання "Знамя" мало сплатити 500 тис. грн. за капітальний ремонт та утримання будинків чотирьом житлово-експлуатаційним дільницям, а це суперечить чинному законодавству. За ним, у разі ліквідації підприємства-банкрута, об’єкти житлового фонду мають бути  передані територіальній громаді арбітражним керуючим, а орган місцевого самоврядування повинен їх прийняти  без додаткових умов у порядку, встановленому законодавством. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.


Наверхнаверх