logo
dollar
euro

На підтримку учасників АТО Полтавська міськрада виділила 3 мільйони гривень

10:47 23.07.2014 eye 474

23 липня друге пленарне засідання сорок третьої сесії міськради шостого скликання провела секретар міської ради Оксана Деркач.

Депутати внесли зміни до  Програми "Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, установам Збройних Сил України на 2014-2016 роки", яка була затверджена рішенням  сорок першої сесії Полтавської міської ради шостого скликання 15 травня.

Зокрема, ці зміни передбачають виділення допомоги не лише військовим частинам та установам Збройних Сил України, але й іншим військовим формуванням, установам Міністерства внутрішніх справ України, підприємствам, установам, організаціям Полтави, залученим до заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту. На фінансування програми виділено додатково  3 млн. грн., які здебільшого будуть спрямовані на придбання якісних шоломів та бронежилетів, а також необхідних учасникам АТО технічних засобів.

Внесені до міської Програми зміни дозволять виконувати розпорядження голови Полтавської ОДА "Про створення та всебічне забезпечення загонів оборони на території області", яким передбачається, що загони, створювані  на базі військових комісаріатів, мають забезпечуватись  (крім зброї та боєприпасів)  за рахунок місцевої ресурсної бази.


Наверхнаверх