logo
dollar
euro

Зіньків долучився до Всеукраїнського велодня

8:24 09.06.2013 eye 267
Зіньків долучився до Всеукраїнського велодня

Цього року велолюбителі Зінькова долучилися до Всеукраїнського велодня – акції, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст.

Участь у цьому заході взяли близько 50 любителів двоколісного транспорту з різних куточків району, найменшому з них – 5 років, найстаршому – 65. Незважаючи на вік, усіх прихильників велосипеда об'єднує здоровий спосіб життя, який вони пропагують і прагнуть залучити до цього молодь.

Після привітань міського голови Сергія Максименка та начальника відділу в справах молоді та спорту райдержадміністрації Олексія Шишкіна учасники Велодня проїхалися головною вулицею міста в супро- воді автомашини ДАІ.
Зіньківчани мали змогу роздивитися вла- сноруч сконструйова- ний велотранспорт Руслана Бойка та шилівський тандем батька й доньки. Організатори обрали дрес-код учасникам велопараду – футболки синього та жовтого кольору як символ українського прапора.

Завершився велопарад на березі річки, де проводилися велоестафети та різноманітні конкурси. Переможці отримали призи, і всі учасники смакували польовою кашею та тортом із зображенням велосипеда, який приготував Андрій Павленко.

– Цього разу до Велодня долучилося більше дітей, ніж дорослих. Але ми сподіваємося що наступний Велодень збере більше родин, і батьків, і дітей. Також дуже приємно, що даний захід підтримали міський голова Сергій Максименко та голова райдержадміністрації Олександр Терещенков, – зазначила одна з організаторів Олена Даценко.


Наверхнаверх