logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА хоче зупинити "жнива" у інспекторів ДАІ

10:41 15.12.2019 eye 581

Зупинити "жнива" у окремих недобросовісних інспекторів ДАІ, що намагаються нажитися за рахунок фермерів. Таке доручення своїм підлеглим дав голова Полтавської обласної державної адміністрації В.Бугайчук під час сьогоднішньої оперативно-розпорядчої наради.

Фермери Полтавщини скаржаться на те, що інспектори ДАІ неправомірно втручаються у їхню роботу. Про це під час наради повідомив Сергій Фролов, керівник Департаменту агропромислового розвитку ОДА, який доповідав про хід збирання урожаю. За словами С.Фролова, до нього почали надходити скарги від фермерів про те, що ДАІ вилучає комбайни, які фермери орендують у сусідніх районах для завершення збирання ранніх зернових. На один із таких випадків нарікав фермер із Семенівки Микола Дикун. За  словами фермера, він орендував комбайн у сусідньому Чорнухинському районі. Інспектори ДАІ зупинили комбайн, коли той переїжджав із одного поля на інше. І хоча фермер надав усі документи на комбайн, техніку забрали на штрафмайданчик. Тож урожай тепер взагалі збирати нічим. Хоча через погіршення погодних умов якісь зерна і так погіршується з кожним днем.

Про те, що доводиться часто чути нарікання від сільгоспвиробників на роботу ДАІ, повідомив також і присутній на нараді голова обласної ради Петро Ворона. "У них теж жнива", - зіронізував П.Ворона і додав, що нечесні на руку інспектори ДАІ намагаються скористатися періодом збирання урожаю, щоб примусити фермерів "домовлятися" з ними.

Голова ОДА Віктор Бугайчук доручив своєму заступнику Роману Товстому найближчим часом провести нараду за участю і сільгоспвиробників, і представників правоохоронних органів, щоб уникнути прикрих випадків  порушення прав фермерів та відбити у нечесних інспекторів ДАІ охоту заробляти на хабарах.


Наверхнаверх