logo
dollar
euro

На Полтавщині депутат мав намір одержати земельну ділянку, приховавши конфлікт інтересів

19:25 22.07.2014 eye 675

Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою проведено перевірку щодо додержання антикорупційного законодавства при розпорядженні органами місцевого самоврядування землями Дніпродзержинського водосховища річки Дніпро на території одного із сіл Кременчуцького району Полтавської області.

Установлено, що депутатом сільської ради, в порушення вимог ст.14 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та ст. 15 Закону України "Про правила етичної поведінки", при розгляді на сесії ради, раніше направленої ним заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, під час голосування з цього питання, не повідомив сільського голову та депутатів про наявність в його діях конфлікту інтересів, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийнятого рішення.

Оскільки в діях депутата ради вбачались ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, міжрайонним екологічним прокурором складено адміністративний протокол, який направлено до місцевого суду для розгляду по суті.

Рішенням суду винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, - повідомляє прес-служба Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури.

Наразі прокуратурою вживаються заходи щодо скасування рішення сільської ради, яким місцевому депутату було дозволено збирати документи для оформлення у приватну власність вказаної земельної ділянки.

Довідково: Відповідно до вимог чинного законодавства під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.


Наверхнаверх