logo
dollar
euro

Влада Полтавщини хоче продати збанкрутілі підприємства

13:09 22.07.2014 eye 451

Полтавська ОДА звернеться до парламенту України з прохання законодавчо вирішити можливість продажу частки державного майна у підприємствах, які давно перебувають у стадії банкрутства і наростили величезні борги перед своїми працівниками. Це дасть можливість наповнити Пенсійний фонд, відрахування до якого зменшуються.

Доручення підготувати таке звернення до Верховної ради України дав під час оперативно-розпорядчої наради Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації.

Йдеться про такі підприємства, як ВАТ "Завод ГРЛ", ДП ВО "Знамя", ДП "Нафтогазгеологія" та інші. За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській  області Валерія Руденка, Банкрутство 28 підприємств триває понад встановлені законодавством строки. За ці роки такі підприємства наростили борги на суму 55,1 млн. грн., левова частка яких (понад 42,9 млн. грн.) належить 9 підприємствам із державною часткою майна. Майно цих підприємств неможливо продати, бо там є державна частка. Водночас підприємства фактично роками не працюють і санатори не в змозі відновити їхню роботу, а борги ростуть.


Наверхнаверх