logo
dollar
euro

Кого полюбляють кусати комарі?

8:17 09.06.2013 eye 1666
Кого полюбляють кусати комарі?

Комарі стають надокучливими особливо в літні теплі дні, коли їх з'являється дуже багато, і вони так і норовлять укусити й випити кров.

Але дивна річ – комарі кусають не кожну людину, повідомляє woman.delfi.ua. Комусь вони постійно не дають спокою своїми укусами. А ось деяким людям щастить, і їх ці комахи не чіпають. Чому відбувається така несправедливість і кого кусають комарі?

Є такий вислів, що комар любить погану кров. А коли людина хворіє, то багато теплоти переміщається у хвору ділянку організму. Комар відчуває це і тому насамперед летить до теплих ділянок тіла, щоб попити кров. Якщо ж людина здорова, то, керуючись тими ж інстинктами, комар вибирає на тілі людини теплі ділянки – це насамперед шкіра, поряд з якою розташовуються вени й артерії. Крім теплоти, комарі реагують на запахи, зокрема на запахи брудного тіла з поганим запахом. Цікаво те, що комарі практично не кусають вегетаріанців і особливо сироїдів. Можливо, у них дуже чиста кров, немає зайвих запахів, і тому комарі таких людей практично рідко кусають.

І нарешті, існує думка, що найбільше комарі кусають людей із III групою крові. Пояснень цьому немає, але численні опитування показали, що це справді так.

Якщо все ж кровопивця наздогнав вас, обробіть укуси засобами, які будуть доступні кожному.

Розчином питної соди – ½ чайна ложка соди на склянку води.

Розчином нашатирного спирту, розведеного водою в пропорції 1:1.

За допомогою трохи розім'ятого листя черемхи, подорожника, м'яти або петрушки.

За допомогою бальзаму «Зірочка», до того ж він добре відлякує комарів.


Наверхнаверх