logo
dollar
euro

Очільник Полтави проти позбавлення Кобзона звання "Почесний громадянин міста"

9:36 22.07.2014 eye 595
Очільник Полтави проти позбавлення Кобзона звання "Почесний громадянин міста"

Це питання вчетверте активісти намагаються внести на сесію

Перед сесією громадські активісти роздавали депутатам буклети з результатами соціологічного дослідження "Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства". Згідно нього, майже 60% жителів міста висловилися за те, щоб позбавити Йосипа Кобзона звання "Почесний громадянин Полтави". До депутатів, зокрема, зверталися із проханням врахувати думку полтавців.

Це питання до порядку денного вніс депутат міської ради Олександр Шамота Міський голова Мамай виніс його на голосування. Проте відповів, що він особисто не визначився з позицією по цьому питанню. Міський голова також зазначив, нехай спочатку Президент Порошенко зніме з російського виконавця звання Народного артиста України. І додав, що подібної юридичної процедури в регламенті міської ради немає.

Проте громадські активісти заперечують цей факт. Адже міська рада Кобеляк (Полтавська область) уже давно позбавила Йосипа Кобзона звання "Почесного громадянина".

До речі, нинішня, 43 сесія міської ради Полтави, вже четверта, на якій громадські активісти та депутати намагаються внести це питання на сесію.


Наверхнаверх