logo
dollar
euro

Як зберегти шкіряний салон авто

7:04 22.07.2014 eye 1866
Як зберегти шкіряний салон авто

Якщо у вас є авто, то вам, напевно, хотілося б, що б і всередині, і зовні виглядало красиво.

І не тільки красиво, а навіть розкішно. На думку Шкіряний салон більшості людей - салон, в якому сидіння обтягнуті дорогою шкірою, вважається ознакою розкоші і стильності. Ось тому виробники стильних автомобілів, обтягують салон машини, такий як шестисотий Мерседес або БМВ сьомої серії, дорогий чорною шкірою. Саме чорний шкіряний салон вважається ознакою розкоші.

Обтягнувши шкірою салон свого автомобіля, Ви на кілька наступних років забудете про прикрасу салону, і будете насолоджуватися його комфортним використанням. Але як зберегти шкіряний салон від псування, залишити його первісний вигляд?

Шкіряний салон в автомобілі - це стильно й розкішно, але щоб зберегти його первісний вигляд, автовласники, як правило, використовують автомобільні чохли. На питання, де знайти чохли, є маса варіантів відповідей. Найпоширеніший варіант покупки авточохлів - в магазинах, або на автомобільних ринках. Але там можна купити тільки «шаблонні» чохли, надіті на сидіння десятків автомобілів у Вашому місті і по всій країні. Інший варіант покупки авточохлів - пошиття на замовлення. Такі чохли, пошиють, з урахуванням всіх ваших вимог і побажань, вони зроблять вашу машину оригінальною і унікальною.

Авточохли, куплені в магазині, або пошиті на замовлення, дуже практичні і корисні. Приміром, якщо сидіння в салоні вашого авто обтягнуті чорною шкірою в літній період, вони буде нагріватися від сонця. Але якщо одягнути чохли зі світлої тканини на сидіння, то вони не будуть нагріватися і вигоряти на сонці, в автомобілі вже буде не так спекотно. І до того ж чохли можна іноді знімати і прати.

Сидіння зі шкіри, як мають свої плюси, так і мінуси. Однак, з вищесказаних слів, висновок такий: у шкіряних сидінь, особливо, з чорної шкіри, є один, незначний мінус - те, що вони нагріваються влітку на сонце, а всі інші якості можна сміливо віднести до плюсів!

Салон зі шкіри гарно виглядає як дорогий, так і більш дешевої машині. Дорогому автомобілю такий салон надає солідність, а більш дешевого - стильність і оригінальність. Але крім простого обтягування сидінь шкірою, добре б замінити самі сидіння. Зручне і комфортне сидіння для водія та пасажирів перетворить болісні довгі поїздки в задоволення.

Тому, насамперед, не залежно від того, шкіряні сидіння чи ні, потрібно, що б вони були зручними! Вибір за вами!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх