logo
dollar
euro

Почесному громадянину Полтави заборонили в’їзд на територію Латвії

13:29 21.07.2014 eye 504
Почесному громадянину Полтави заборонили в’їзд на територію Латвії

Йосип Кобзон разом із Олегом Газмановим і Аллою Перфіловою, більш відомою, як Валерія, включені в список осіб, яким заборонений в'їзд на територію Латвії.  

Таке рішення прийняв міністр закордонних справ Латвії, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на агентство BNS. Виступ цих російських артистів був запланований на в Юрмалі  на конкурсі молодих виконавців поп-музики "Нова хвиля", який починається у вівторок.

У МЗС Латвії стверджують, що ці особи своїми діями сприяли порушенню територіальної цілісності і суверенітету України. Глава МЗС прийняв рішення на підставі 2-ї частини 61-ї статті імміграційного закону.

"Прийняв рішення заборонити російським апологетам імперіалізму та агресії приїжджати до Латвії на тусовочні заходи, список послідує", - написав глоава МЗС Латвії Едгар Рінкевич у своєму твіттері.

Нагадаємо, Йосип Кобзон й досі залишається почесним громадянином Полтави. Не зважаючи на однозначно антиукраїнські висловлювання цього діяча, влада міста не обговорювала навіть можливості позбавлення його звання.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх