logo
dollar
euro

Полтавці вимагають розслідування сепаратистських поглядів воєнкома Павлова

21:45 20.09.2019 eye 403
Полтавці вимагають розслідування сепаратистських поглядів воєнкома Павлова

Активісти громадських організацій Полтавщини сьогодні пікетували СБУ в Києві з вимогою проведення слідчих дій відносно воєнного комісара Полтавщини Бориса Павлова, сторінка якого в соцмережі "Однокласники" явно вказувала на сепаратистські погляди посадовця. Вони також вимагають його негайного звільнення. Про це повідомляється  на Інтернет-ресурсі "Майдан".

Активісти зафільмували докази того, що в інтернет-опитуваннях Павлов голосував за приєднання південно-східної частини країни до Росії, підтримував сепаратистів, схвалював спалення українського паспорта тощо.

Активісти звертають увагу на те, що наразі Борис Павлов активно проводить прес-конференції та дає інтерв’ю представникам ЗМІ, виправдовуючись тим, що начебто його сторінку в "Однокласниках зламали".  Тим часом на Полтавському обласному військкоматі досі не вивішено українськоий прапор, не використовуються виділені Полтавською обласною радою кошти для батальйонів територіальної оборони і  саботуються ініціативи громадськості та облради з її підсилення.


Наверхнаверх