logo
dollar
euro

На Полтавщині засуджені дві утримувачки борделю. Організатора шукають

10:04 21.07.2014 eye 684

Підпільний бордель працював у лазні, яка знаходилася на господі 75-річної жінки. 

До її обов’язків  входило пропонування клієнтам  дівчат для інтимних послуг, утримання лазні в належному стані, прибирання приміщень після зустрічей. Її 49-річна "колега" отримувала від старшої  товаришки "замовлення" та направляла дівчат до клієнтів, записуючи всі зустрічі та кошти в спеціальний блокнот, після чого звітувала перед 45-річним організатором злочинного бізнесу  який розподіляв між учасниками злочинної групи прибуток.

Організатор групи підшукував молодих і красивих дівчат за допомогою оголошень в газеті, які він регулярно подавав із завуальованим змістом: "Нужны девушки-домработницы 20-ти лет с высокой зароботной платой". Таким чином він підібрав трьох молодих дівчат, які виїзжали на таксі, тільки-но отримавши замовлення за телефоном.

Наприкінці березня Автозаводським районним судом міста Кременчук учасників організованої групи визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України. За рішенням суду 75-річній кременчужанці призначено покарання у вигляді штрафу 4000 гривень та приєднано не відбуте покарання за вироком Автозаводського районного суду міста Кременчук від 03.10.2012, а саме 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 2 роки. 49-річній жінці призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. Організатор наразі знаходиться в розшуці. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх