logo
dollar
euro

Влада Полтавщини ініціює створення загонів самооборони в усіх населених пунктах області

10:13 20.07.2014 eye 965

Голова обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук та голова облради Петро Ворона вчора провели нараду з головами районних адміністрацій і районних рад з приводу посилення оборони Полтавщини у зв'язку з загостренням зовнішньополітичної ситуації. В нараді взяли участь керівники фракцій обласної ради.

Віктор Бугайчук дав доручення керівникам районів терміново посилити заходи з охорони шкіл та інших важливих об'єктів регіону. Також влада просить створювати загони самооборони в кожному населеному пункті. Така необхідність викликана інформацією про те, що на територію України продовжують потрапляти диверсанти, завданням яких є посіяти паніку серед населення та спричинити якомога більше шкоди нашій країні.

Відповідні доручення про посилення обороноздатності кожного регіону надав сьогодні під час селекторної наради Прем'єр-Міністр України А.П.Яценюк.

Влада звертається до досвідчених військових, афганців, а також мисливців із проханням допомогти у створенні загонів самооборони. Також влада розраховує на допомогу полтавців. Якщо ви помітили людей спортивної статури чи просто групу підозрілих осіб, що поводяться, як чужинці, повідомте міліцію або військкомати чи СБУ.
Особливу увагу слід приділити лісам та лісосмугам, вважає Віктор Бугайчук. Керівникам районів дано доручення провести огляди спільно з лісниками та Товариством  мислицвів та рибалок, аби виявити можливі місця сховок диверсантів.

Голова обласної ради Петро Ворона звернувся до керівників обласних рад з проханням тісно співпрацювати з керівниками районних державних адміністрацій і надавати їм усіляку підтримку. Також голова облради розраховує у справі захисту рідної землі на допомогу депутатів обласних рад-мажоритарників.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.


Наверхнаверх