logo
dollar
euro

На Полтавщині міліціонери затримали своїх колег, які виявились злочинцями

15:25 18.07.2014 eye 701

Оперативники відділу внутрішньої безпеки УМВС Полтавщини разом з колегами з обласного УБОЗ викрили злочиннц групу, до складу якої входили кілька працівників міліції.

16 липня зловмисників затримали, вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Органи прокуратури обґрунтовано підозрюють затриманих увчиненні вимагання.

Група з трьох працівників міліції вчинили низку злочинів стосовно приватного підприємця із  Кременчука. Зловмисники готувалися до вимагання у бізнесмена значної суми грошей.

Зловмисники розраховували, що складна обстановка в державі та службові повноваження гарантовано дозволять вчиняти злочини безкарно. Тим більше, що у їх злочинній групі  був працівник підрозділу внутрішньої безпеки МВС.

Працівники відділу внутрішньої безпеки в Полтавській області ДВБ МВС України та УБОЗ УМВС України в області  затримали зловмисників та ї задокументували  їх протиправні дії.  Це дозволяє органам прокуратури Полтавської області обґрунтовано підозрювати затриманих у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. За вчинення подібного злочину передбачене покарання у вигляді позбавленняволі на строк до 10 років із конфіскацією майна.

Про це повідомляє УЗГ МВС України за матеріалами ДВБ МВС України.


Наверхнаверх