logo
dollar
euro

Жоден з п’яти близнюків, народжених у Полтаві, не вижив

14:23 18.07.2014 eye 1594

Журналістка Анна Волкова на сторінках видання "ФАКТИ" повідомила про смерть п’ятьох близнюків, про народження яких повідомлялось 9 липня.

Діти з’явились на світ в Полтавському обласному перинатальному центрі в результаті кесарева розтину. На жаль, малюки "попросилися" в цей світ занадто рано - на 24-му тижні вагітності, коли у них ще як слід не розвинені внутрішні органи.

19-річна мама, мешканка села Тополево Гребінківського району Світлана Приходько, не думала народжувати в цей термін. Вона приїхала до районного гінеколога на консультацію в обласний перинатальний центр, оскільки ультразвукове обстеження вказувало на багатоплідної вагітність, і їй потрібно було перебувати під наглядом кваліфікованих медиків у лікувальному закладі, оснащеному сучасною апаратурою. Але вже наступного дня перебування в стаціонарі у Світлани відійшли води, і медики змушені були терміново проводити кесарів розтин. Вага малюків становила  від 540 до 680 грамів (в цілому, трохи більше трьох кілограмів - стільки, скільки в нормі важить один доношений плід).

- Ми робили все можливе для того, щоб зберегти цих діток, але, на жаль, вони народилися вкрай незрілими, з критичним терміном розвитку, - сказала головний лікар Полтавського обласного перинатального центру Вікторія Ващенко кореспонденту видання "Факти". - Через три дні вони почали гинути, і протягом доби померли всі п'ятеро.

Батьки забрали тіла новонароджених і поховали в рідному селі. Молода жінка перебуває в сильній депресії.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх