logo
dollar
euro

Без посвідчення перевізники Полтави безкоштовно учасників АТО не возитимуть

12:03 18.07.2014 eye 475
Без посвідчення перевізники Полтави безкоштовно учасників АТО не возитимуть

Учора з перевізниками Полтави зустрілась секретар міської ради Оксана Деркач.

Вони обговорили можливість безкоштовного перевезення учасників АТО. Приводом стало звернення до міськради одного з бійців, який через певні обставини мусив перебувати в Полтаві деякий час, не маючи при цьому коштів.

Учасники зустрічі зазначили, що на законодавчому рівні усі, хто беруть участь в АТО, вже мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, але при цьому вони не мають ніяких посвідчень або підтверджуючих документів. Саме момент "ідентифікації" справжніх учасників бойових дій обговорювався найгостріше: перевізники із розумінням поставилися до прохання, але переконані – під виглядом учасників бойових дій на Сході зараз їздитимуть недобросовісні громадяни.

Отже, безкоштовно учасників АТО не возитимуть допоки військоматами та іншими відповідальними службами не буде вирішене питання надання певних довідок чи посвідчень або хоча б списків, відповідно до яких такі посвідчення зможе розробити виконавчий комітет Полтавської МР). Це питання  в міськвиконкомі намагатимуться вирішити.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх