logo
dollar
euro

Полтавщина знову зібрала гуманітарну допомогу сходу України і шукає можливості передати її постраждалим, а не в руки перекупникам

10:54 18.07.2014 eye 336

17 липня, під час прямого ефіру на обласній державній телерадіокомпанії "Лтава" Віктор Бугайчук, голова Полтавської обладержадміністрації повідомив, що Полтавщина вже двічі направляла гуманітарну допомогу до міст Донецької області.  

Майже відразу після визволення міст Краматорська і Слов’янська, 6 липня, співробітники Управлінням Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області відвезли близько 30 тонн продуктів: цукор, борошно, крупи, макарони, пряники, картоплю, капусту, цибулю, олію, консерви (м’ясні та рибні), тушонку, молоко згущене, воду мінеральну. Усю цу гуманітарну допомогу пожертвували провідні підприємства області та рядові полтавці. Гуманітарна допомога збиралася через Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації спільно та Головне управління ветеринарної медицини в Полтавській області.

Наступна партія - 7 тонн сирів, ковбас, м’яса та масла поїхала до Слов’янська 12 липня. Гуманітарну допомогу для мешканців визволеного від сепаратистів міста надали такі підприємства: ТОВ "Миргородський сиркомбінат", ПП "Білоцерківська агропромислова група", ТОВ "Решетилівський маслозавод", ТОВ "Глобинський маслосирзавод", ТОВ "Глобинський м’ясокомбінат", ТОВ "Белгранкорм-Полтавщина") та інші.

Наразі Полтавщина знову зібрала продовольство для гуманітарної допомоги від сільгосппідприємства та фізичних осіб-підприємців. Це більше 28 тонн основних продуктів харчування (овочі, борошно, цукор, консерви, м’ясна та молочна продукція, кондитерські та хлібобулочні вироби, олія тощо), у тому числі мінеральна води підприємств Полтавщини  (Мирогородський завод мінеральних вод, "Лукас" (Кременчук), "Укролія", "Гадяч-сир", "Мрія" Кобеляки, "Дельта-продукт", Кобеляцький цукрозавод, Полтавський і Кременчуцький хлібозавод та ін.).

Однак, Віктор Бугайчук, зазначив,  що зібрана гуманітарна допомога відправиться на схід після налагодження контактів з надійними державними структурами, які гарантуватимуть надходження її до постраждалих мешканців звільнених міст і сіл. Адже, на жаль, виявлені факти перепродажу гуманітарної допомоги.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх