logo
dollar
euro

На Полтавщині вилучили фальсифіковані алкогольні напої на 4 мільйона гривень

9:26 18.07.2014 eye 522

Протягом І півріччя 2014 року прокуратурою області затверджено та направлено до суду 10 обвинувальних актів за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Під час досудового розслідування з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму майже 4 млн. грн. Зокрема, лікеро-горілочних виробів – на мільйон 106 тис. грн.; спирту – 38 тис. грн.; тютюнових виробів – 244 тис. грн.; паливно-мастильних матеріалів – на 2 млн. 561 тис. грн.

Наразі прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за черговим фактом незаконного виготовлення, зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, досудове розслідування якого здійснює слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області.

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє з посиланням на начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Сергій Остапенко, розслідуванням встановлено групу осіб, мешканців Полтавської області, які незаконно купували спирт в одній із сусідніх областей, виготовляли алкогольні напої та продавали їх на Полтавщині.

Під час проведення обшуків,  у фальсифікаторі виявлено та вилучено з незаконного обігу 4 тис. 780 літрів спирту, майже 2 тис. літрів вже готової до реалізації продукції, 590 літрів коньяку. Всього – на загальну суму понад 600 тис. грн.


Наверхнаверх