logo
dollar
euro

Рятувальники Полтавщини поспілкувались з дітьми, евакуюваними зі сходу України

9:22 15.12.2019 eye 411
Рятувальники Полтавщини поспілкувались з дітьми, евакуюваними зі сходу України

17 липня співробітники 6-го державного пожежно-рятувального посту Управління ДСНС України у Полтавській області завітали до Градизької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату де зустрілися із дітьми із Донецької та Луганської областей, які виїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Співробітники ДСНС провели для дітей інформаційно-розважальний захід в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Після вікторини на знання заходів запобігання надзвичайним ситуаціям, рятувальники пказали пожежно-технічне обладнання, яке є на озброєнні підрозділу Управління ДСНС. Аби діти усвідомили, що вогонь може бути небезпечним, рятувальники продемонстрували ліквідацію умовної пожежі. Під пильним наглядом вогнеборців вони, мали змогу самостійно погасити загоряння за допомогою спецтехніки та вогнегасників.

Крім того, психологи управління організували тренінг, учасниками якого стали 50 дітей молодшого і старшого віку, навчали  допомагати один одному у напружених та стресових ситуаціях сьогодення.

Також співробітники Управління ДСНС України в Полтавській області привезли для дітей солодощі та передали інтернату від волонтерів Полтавської психологічної кризової служби предмети побутової хімії.


Наверхнаверх