logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться виставка чотириногих красунчиків усіх порід

11:19 08.06.2013 eye 1310
У Полтаві відбудеться виставка чотириногих красунчиків усіх порід

Чи не більшу половину домашніх улюбленців в усьому світі становлять собаки. Виявляється, існує більше 400 порід собак.  Їх ніжать і пестують, ними гордяться. Разом із своїми вихованцями господарі  виходять у виставковий  ринг. І, напевно, хвилюються більше за них.

9 червня в парку культури та відпочинку "Перемога" о 9.00 відбудеться традиційна виставка собак усіх порід рангу САС, яку організовує міське відділення Кінологічної спілки України. Чотириногі  переможці  – найвправніші, найслухняніші, найкрасивіші  – отримають звання кандидатів у чемпіони країни.

Крім того, в рамках заходу відбудеться монопородна виставка цвергшнауцерів. Як відомо, перемога на таких виставках дорогого вартує, адже відзначаються собаки, найбільш наближені до ідеалу породи. Для тих, хто не знайомий з цією породою, зазначимо, що цвергшнауцер – найменша в світі службова порода собак.  Саме службові собаки мають найвищий рівень інтелекту, найкраще навчаються. Вони дуже віддані товариші. Цвергшнауцери відомі як рятівники, шукачі, поводирі, охоронці.

Проводитиметься також клубна виставка собак породи російський чорний тер’єр. Порода дуже цікава – гордість радянської кінології. Кмітливі, витривалі, при  правильному вихованні вони можуть стати незамінними охоронцями, захисниками, компаньйонами.

Отже, завтра полтавців очікує неординарна подія, відвідини якої всією сім’єю стануть справжнім святом.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх