logo
dollar
euro

Влада Полтави готується до зими

12:20 17.07.2014 eye 573

У всякому разі, оприлюднений проект рішення міськвиконкому "Про підготовку житлового фонду, об’єктів комунального господарства  міста до експлуатації та роботи в  осінньо-зимовий період 2014-2015 років".

Зокрема там йдеться, що комунальним підприємством "Житлово-експлуатуюча організація №2" заплановано та виконано певний обсяг робіт з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, а саме: виконано капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Чапаєва,10 на суму 21,870 тис.грн. та поточний ремонт покрівлі двох житлових будинків на загальну суму 10,167 тис.грн.

У проекті рішення стверджується, що на 10.07.2014 року із 1909 житлових будинків комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 30% будинків –  575. Комунальним підприємством "Житлово-експлуатуюча організація №2" Полтавської міськради виконано профілактичний ремонт та ревізію запірно-регулюючої арматури систем холодного та гарячого водопостачання та опалення у 575 житлових будинках, промивання опалювальних систем у 57 житлових будинках, ремонт електрощитових (енергозабезпечення) виконано у 84 будинках. КП "ЖЕО №2" ПМР продовжуються ремонтно-профілактичні роботи з підготовки житлових будинків до опалювального сезону.

На житлові будинки, обладнані системою централізованого опалення, оформляються паспорти готовності та пред’являються на підпис фахівцям теплової інспекції та інспекції Держенергонагляду у Полтавській області. Скільки коштів витратили на ці заходи у проекті рішення не повідомляється. Загалом, в цьому документі конкретних сум витрат  дуже мало. З нього можемо дізнатися, що на 07.07.2014 року підготовка газового господарства міста до роботи зимою кощтувала близько 750,00 тис.грн. і, що  загальна вартість робіт по капітальному і поточному ремонту котелень,ЦТП, тепломереж  на 11 липня 2014 року становить понад 5,8 млн.грн.

Скільки витратили на підготовку техніки, ремонт доріг, перекладання труб та інші роботи, залишилось "на умі" у тих, хто готував проект рішення.


Наверхнаверх