logo
dollar
euro

Призначення гендиректором ОДТРК "Лтава" Євгена Лопушинського визнане законним

10:49 17.07.2014 eye 1102
Призначення гендиректором ОДТРК "Лтава" Євгена Лопушинського визнане законним

Прес-служба рішенням Полтавського окружного адміністративного суду повідомляє, що 3 липня відмовлено у задоволенні позову Людмили Стельмах до Державного комітету телебачення і радіомовлення України про визнання протиправним та скасування рішень щодо призначення пана Лопушинського.

За наслідками судового розгляду суд дійшов висновку, що поданий для участі в конкурсі Євгеном Лопушинським пакет документів, у тому числі довідка про досвід роботи, відповідав встановленим вимогам та умовам конкурсу, відтак комісія не мала підстав для недопущення зазначеного конкурсанта до участі у відборі.

Утеплите любое здание от фундамента до крыши! Е-Утеплитель - интернет-магазин теплоизоляции номер 1! У нас вы найдете широкий ассортимент утеплителей, теплоизоляции известных мировых брендов. Цены вас приятно порадуют!

Судом також було встановлено, що  пана Лопушинського  визнано переможцем конкурсу на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" більшістю голосів членів конкурсної комісії, його призначення на посаду у встановленому порядку погодженого головою Полтавської обласної державної адміністрації, а тому укладення з ним відповідного контракту є правомірним.

Стосовно розгляду справи за аналогічним позовом Романа Стегнія повідомляється, що позивач 26 червня надав до суду клопотання, в якому прохав залишити його позовну заяву без розгляду.

Ухвалою колегії суддів від 10 липня 2014 року клопотання позивача про відкликання позовної заяви задоволено, позовну заяву пана залишено без розгляду.


Наверхнаверх