logo
dollar
euro

11 працівників КП "ПМШЕД" були звільнені із порушеннями

13:22 16.07.2014 eye 530

Прокуратура Полтави, взаємодіючи із фахівцями Територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області, перевірила дотримання вимог законодавства про працю в діяльності Комунального підприємства "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" Полтавської міської ради.

Під час перевірки виявлені порушення процедури скорочення чисельності або штату працівників, передбаченої Кодексом законів про працю України та Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

Отже, прокуратурою міста в інтересах 11 працівників КП "ПМШЕД" до Октябрського районного суду Полтави пред’явлено позови.

Прокуратура вимагає визнати накази про звільнення працівників незаконними, скасувати їх, поновити звільнених на роботі та стягнути заробітну плату з підприємства на користь людей за час вимушеного прогулу, повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на  прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури міста Полтави Ольгу Дерягу.


Наверхнаверх