logo
dollar
euro

Воєнком Полтавщини передав повноваження заступнику через звинувачення у підтримці сепаратизму

8:40 14.07.2014 eye 914
Воєнком Полтавщини передав повноваження заступнику через звинувачення у підтримці сепаратизму

Полтавські активісти оприлюднили сторінку воєнкома Бориса Павлова у соцмережі "Однокласники".

Там він активно голосував на підтримку "Новоросії", пожиттєвого президентства Путіна, невизнання Порошенка легітимним Президентом України тощо.  І, хоча сторінка чиновника зникла із соцмережі через короткий час після публікації, активісти зберегли не тільки її скріншоти, а й своєрідну відеоекскурсію по профілю, яку розмістили на порталі  Vpoltave.info.

Сьогодні вранці, завдяки спільним зусиллям активістів ГО "Майдан" та ГО "Полтавський Автомайдан", воєнком склав повноваження. Про це активісти повідомили на своїх сторінках в Фейсбук. Тепер вони ініціюють перевірку його діяльності СБУ та прокуратурою.

Прес-служба Полтавської облради сьогодні  повідомила, що її голова Петро Ворона підтримує ініціативу громадських активістів щодо детального розслідування фактів, наведених місцевими журналістами, за якими обласний військовий комісар Борис Павлов займає відкриту сепаратистську позицію та не визнає чинного Президента України.

Сьогодні зранку голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, громадські активісти та журналісти зустрілися із Борисом Павловим. Останній категорично заперечує пред’явлені звинувачення. Наразі він передав свої повноваження першому заступнику, а компетентні органи приступили до розслідування.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх