logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться "Перфоменс понеділкового вечора"

16:30 13.07.2014 eye 298
У Полтаві відбудеться "Перфоменс понеділкового вечора"

14 липня о 20:00 у "Львівській майстерні шоколаду" розпочнеться спільний авторський вечір Анни Єгорової та Дениса Стерна.

Автори запевняють, що це буде незвичайний перфоманс: ефект присутності не вимагатиме жодного втручання з боку глядачів чи поетів. Сюжет у нього дуже простий: двоє старих друзів - Анна та Денис - зустрінуться після довгої розлуки, сядуть випити горня кави і порозмовляти про життя.

Анна та Денис - представники полтавської молодої поезії, та за свій молодий вік досягли досить багато на цьому поприщі. Зокрема, Анна - учасниця кількох великих літературних фестивалів і переможниця поетичних конкурсів. Крім того, ця дівчина - одна з засновників НМО "Magnum Opus", найбільших на Полтавщині незалежних літературних об’єднань.

Юнака на ім’я Денис Стерн знає пів-України, а його вірші цитують найбільші поетичні російськомовні групи однієї з соцмереж. Донедавна хлопець щомісяця організовував творчі салони - особливу форму затишних читань, - куди часто приїздили поети з різних міст України.

Поза тим, що автори пишуть різними мовами і на різні теми, їхні вірші у дечому схожі. Перш за все - рівнем майстерності, та крім того - реалізмом, щирістю та злободенністю. Приходьте на їхній поетичний вечір і переконаєтеся самі у тому, наскільки близькою вам буде їхня творчість.

ЩО: Поетичний перфоманс Анни Єгорової та Дениса Стерна.

КОЛИ: 14 липня о 20:00.

ДЕ: "Львівська майстерня шоколаду", вул. Фрунзе, 27/24.

ВХІД: безкоштовно.

Замовляйте столики за тел. 099 544 47 57.


Наверхнаверх