logo
dollar
euro

Доля полтавців-волонтерів, котрі зникли в Луганську, невідома

12:28 12.07.2014 eye 1089

Відділ зв’язків з громадськістю УМВС в Полтавській області повідомляє, що Октябрським РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області розшукуються безвісти зниклі мешканці обласного центру 39-річний Борис Мисюренко та 52-річний Віктор Калашніков, котрі 20.06.2014 року поїхали до  Луганська та на даний час їх місце перебування невідомо.

Досі невідома доля й Ірини Бойко, яка теж зникла на Луганщині.  Її дочка 8 липня написала на сторінці мами ВКонтакте: "Друзі, дуже вибачаюся що відповідаю тут а не кожному особисто,за маму досі нічого не відомо,на зв'язок не виходила ні сама особисто ні ті люди які її затримали, часто запитуєте як у мене справи....дуже складно відповісти, приблизно спробую описати їжа не має смаку, навколо мене все в чорно-білих кольорах,я зрозуміла що я живу в іншій площині, проблеми які я вважала проблемами зараз взагалі неважливі....Мама обов'язково повернеться і повернеться життя, те яке було до її від'їзду,ми знову будемо сваритися з дрібниць,знову будемо рідко бачитися в силу своєї зайнятості.....а поки що всередені пустота......Господи дай їй сили пройти це випробування!!!".

Нагадаємо, у Полтаві в червні активісти створили ініціативну групу із допомоги біженцям з Луганська та Луганської області. Інформація про це була розміщена на багатьох сайтах Луганщини. Там  були розміщені й контактні телефони членів ініціативної групи Ірини Бойко та Бориаса Мисюренко.


Наверхнаверх