logo
dollar
euro

У Кременчуці вимагають притягнути до відповідальности чиновників-організаторів антимайданів

19:35 11.07.2014 eye 286
У Кременчуці вимагають притягнути до відповідальности чиновників-організаторів антимайданів

Під час спільного засідання депутатських комісій Кременчуцької районної ради депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ганна Капустян вимагала внести в порядок денний сесії, що відбудеться 23 липня, її звернення.

У документі йдеться про створення тимчасової комісії, яка має розслідувати факти організації та примусу посадовцями різних рівнів, погроз б'юджетникам із вимогами їздити на так звані антимайдани. Підтримати ініціятиву націоналістки прийшли члени Кременчуцької районної організації "Свободи", ВО "Майдану" та небайдужі містяни.

Ганна Капустян під час виступу нагадала, що в той час, як на Майдані відбувалася Революція гідности, окремі посадовці для функціонування антимайдану залучали адмінресурс. Зокрема, районні чиновники у робочий час, зберігаючи зарплату чи ставлячи у журналах помітку повного відпрацьованого дня, організовували харчування, замовляли автобуси, погрожували незгодним звільненнями, щоби доправити б'юджетників на проплачені збіговиська до Києва чи Полтави. Свободівка також наголосила, що потрібно знайти джерела фінансування антимайданів, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх